Montaż instalacji chłodniczych

Wykonujemy projekty oraz montaż instalacji chłodniczych, uwzględniając w tym realizacje mebli i komór chłodniczych. Nasze usługi skierowane są głównie do branż przemysłowych, gastronomicznych i usługowych, np. do przemysłu mięsnego, piekarniczego czy przechowalnictwa warzyw i owoców. Instalacje chłodnicze są równie istotne dla firm farmaceutycznych, jak i wielu innych dziedzin, w których ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury produktu. W związku z tym, w naszej ofercie proponujemy także wykonawstwo instalacji do mroźni i tuneli szokowego mrożenia. Na specjalne potrzeby klienta wykonujemy montaż komór chłodniczych i mroźniczych, a także chłodniczych systemów modułowych.

Instalację wykonujemy kompleksowo wraz z rozdzielniami elektrycznymi i sterowaniem. Przy instalacjach chłodniczych dbamy nie tylko o dokładność i sprawność realizacji, ale również o dobrą jakość wszystkich elementów konstrukcyjnych. Oferując montaż instalacji mebli chłodniczych proponujemy urządzenia renomowanych marek z naszej branży:

• agregaty chłodnicze – Arkton, Teco, Bitzer, Copeland, Danfoss, L’Unite Hermetique;
• chłodnice powietrza – Güntner, Eco, Helpman, Kelvion;
• automatyka – Danfoss, Carell, Johnson Control, Eliwell, Wurm, Eckelmann.

Chcemy, aby Klient miał pewność, że wykonane instalacje chłodnicze będą niezawodne, dlatego korzystamy jedynie ze sprawdzonych urządzeń nowej generacji. Ponadto stale rozszerzamy nasze usługi w zakresie chłodnictwa i staramy się śledzić aktualne rozwiązania branżowe. Przykładem tego są m.in. instalacje chłodnicze CO2 z naszej oferty, które mogą być alternatywą dla dotychczasowych czynników chłodniczych stosowanych w chłodnictwie.

Realizacja instalacji chłodniczych jest istotna nie tylko na etapie montażu, ale już w fazie projektu. Należy uwzględnić wszelkie parametry związane z wydajnością systemów chłodzących w taki sposób, aby dostosować je do wymagań Klienta i specyfiki przechowywanego produktu. W związku z tym zachęcamy do kontaktu w celu umówienia indywidualnej konsultacji.

Współpracujemy z

Zadzwoń