Nasza oferta obejmuje:

  • profesjonalny montaż poprowadzony przez profesjonalnych elektryków zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • dokładną analizę obiektu i wybór najlepszych rozwiązań dotyczących instalacji 
  • wykorzystanie elementów instalacji pochodzących od sprawdzonych producentów,
  • kompleksowe wykonanie wszystkich rodzajów instalacji elektrycznej przez jedną firmę.

Czym się zajmujemy

 

Instalacje elektryczne

Kompleksowe prace obejmujące projekt i montaż instalacji elektrycznej. Dzięki wnikliwemu audytowi przygotujemy schemat instalacji obejmujący gniazda, punkty oświetlenia, bezpieczniki i inne niezbędne komponenty.

Instalacje alarmowe

Stanowią jeden z ważniejszych elementów przede wszystkim w obiektach użyteczności publicznej i należą do nich m.in. systemy sygnalizujące włamanie czy pożar. Nasi elektrycy zadbają o dobór odpowiedniego systemu dla danego budynku oraz jego prawidłowe założenie.

Instalacje telewizyjne

Umożliwiają odbiór sygnału telewizyjnego i ich montaż również najlepiej powierzyć specjalistom, którzy zatroszczą się o to, by instalacja była funkcjonalna oraz nie kolidowała z istniejącym lub projektowanym okablowaniem. Zwrócą również uwagę na estetykę wykonania oraz łatwość przebudowy w razie potrzeby.

Instalacje teletechniczne

Obejmują nowoczesne rozwiązania takie jak monitoring, domofony, systemy alarmowe różnego typu, systemy kontroli dostępu i czasu pracy oraz wiele innych. Dzięki obszernej wiedzy dotyczącej instalacji teletechnicznych jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalną opcję systemu.

Przyłącza elektryczne

W zakres naszej oferty wchodzą działania związane z przyłączami elektrycznymi, a więc częścią instalacji, która łączy sieć energetyczną wewnętrzną i zewnętrzną danego obiektu z siecią elektroenergetyczną dostawcy.

 

 

 

Współpracujemy z

Zadzwoń