Klimatyzacja

 

 

Zdrowiu i dobrej kondycji człowieka nieodzownych jest kilka elementów składowych, które mają wielki wpływ na dobre samopoczucie. Oprócz zdrowego pożywienia, czy też sportowego trybu życia niezbędnym elementem komfortowego życia jest to, czym oddychamy oraz w jakiej temperaturze przebywamy.

Firma Mtechserwis wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponuje usługi między innymi w montażu klimatyzacji w mieszkaniach, domach czy też biurach.

Niestety, często spotykana jest opinia, że klimatyzacja ma bardzo negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Mit ten wynika najczęściej z nieodpowiedniej eksplantacji urządzeń, bądź co gorsza z wadliwego montażu. Odpowiednio dobrany i zainstalowany klimatyzator nie tylko poprawia jakość powietrza, ale ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie, poprzez możliwość dostosowania odpowiedniej temperatury otoczenia. Używając klimatyzacji nie jesteśmy narażeni na przeciągi czy też wahania temperatury, gdzie najczęściej ma to zły wpływ na nasze samopoczucie, a w skrajnych sytuacjach może skończyć się nawet przeziębieniem.

Korzystanie z urządzeń klimatyzacyjnych wiąże się z posiadaniem niezbędnej wiedzy z zakresu używania jej. Niezwykle istotną kwestią jest regulacja kierunku nadmuchu oraz dobranie odpowiedniego przepływu powietrza. Zaleca się, aby ta wartość była mniejsza niż 0,2m/s, w innym przypadku może okazać się, że nie czujemy się komfortowo w pomieszczeniu w którym przebywamy.

Można by rzec, że klimatyzacja pozwala nam mieć zdrowe powietrze w swoim domu. Zdecydowanie zgodzą się z tym stwierdzeniem osoby cierpiące na problemy chorób płuc, alergicy czy też astmatycy. Powietrze przechodzące przez klimatyzator napotyka na swojej drodze szereg filtrów, jonizatorów czy też uzdatniaczy powietrza, dzięki temu następuje proces oczyszczania ze szkodliwych dla zdrowia cząsteczek, roztoczy, pyłów czy też innych alergenów. Dobroczynne skutki klimatyzacji odczujemy praktycznie po kilku godzinach od uruchomienia.

Musimy pamiętać, że najbardziej optymalną temperaturą dla człowieka jest wartość od 23-26°C, przy zachowaniu wilgotności w przedziale 40-60%. Takie wartości bez trudu możemy osiągnąć poprzez używanie klimatyzacji. Będzie to miało wymierne przełożenie na funkcjonowanie naszego organizmu.

 

KLIMATYZACJA PRZEMYSŁOWA DLA HAL PRZEMYSŁOWYCH I KOMERCYJNYCH

klimatyzacja przemysłowa w łodziOsiągnięcie i utrzymanie odpowiednich parametrów powietrza w halach przemysłowych i komercyjnych to zadanie klimatyzacji przemysłowej, która umożliwia skuteczną obsługę obiektów wielkopowierzchniowych, przy jednoczesnym uzyskaniu zadanych parametrów temperatury i wilgotności powietrza. Temperatura oraz wilgotność powietrza mają kluczowe znaczenie dla prawidłowego przebiegu wielu procesów technologicznych, dlatego wybór profesjonalnej klimatyzacji przemysłowej do hal produkcyjnych i magazynowych jest szczególnie ważny. Klimatyzacja przemysłowa znajduje zastosowanie również w obiektach biurowych i komercyjnych. Wynika to z wysokiej wydajności urządzeń działających w obrębie instalacji oraz ekonomiki pracy całego systemu.

CO WYRÓŻNIA DOBRĄ KLIMATYZACJĘ PRZEMYSŁOWĄ?

Dobra klimatyzacja przemysłowa to przede wszystkim wysoki komfort, jaki zapewnia możliwość osiągnięcia i utrzymania parametrów powietrza użytkowego na zadanym poziomie. Niezwykle ważna jest przy tym jakość samego powietrza. Świeże powietrze o odpowiedniej temperaturze i poziomie wilgotności nie tylko sprzyja realizacji poszczególnych procesów technologicznych, ale przede wszystkim zwiększa zaangażowanie personelu w wykonywaną pracę.

Dobra klimatyzacja przemysłowa to także rozwiązanie ekonomiczne. Dlatego dobierając komponenty naszych instalacji każdorazowo staramy się zapewnić rozwiązania, które pozwalają ograniczyć koszty inwestycyjne i eksploatacyjne do rozsądnego poziomu.

KLIMATYZACJA PRZEMYSŁOWA – ŁÓDŹ

Mtechserwis specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań z zakresu klimatyzacji. W naszej ofercie znajdziesz instalację klimatyzacji przemysłowej dla obiektów wielkopowierzchniowych. W dorobku firma posiada projekty systemów klimatyzacji dla magazynów, biurowców, czy hal produkcyjnych. Każdy projekt został przygotowywany jest indywidualnie, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klienta. Proponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Klientom z terenu miasta Łódź i okolicy zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, w ramach której:

  • pomagamy w stworzeniu projektu instalacji i doboru urządzeń klimatyzacyjnych,
  • wykonujemy montaż urządzeń w obiekcie,
  • wykonujemy rozruch instalacji,
  • zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pracujemy na urządzeniach znanych i cenionych marek, co przekłada się na wysoką wydajność, bezawaryjną pracę oraz niskie koszty eksploatacji oferowanych instalacji.

Współpracujemy z

Zadzwoń